Станом на вечір 30 січня у Києві без теплопостачання залишаються 253 багатоповерхові будинки. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.
“Від сьогоднішнього ранку до теплопостачання підключили ще 125 житлових будинків. Наразі залишаються без тепла 253 багатоповерхівки”, – зазначив очільник міста.
Також, за його словами, комунальники й енергетики продовжують працювати, аби усунути пошкодження критичної інфраструктури, завданими масованими атаками РФ на столицю, та відновити теплопостачання в квартири киян.
- Домашня
- Новини Києва
- Без тепла у Києві лишаються 253 багатоповерхівки
Опублікувати у
Новини Києва
Без тепла у Києві лишаються 253 багатоповерхівки
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Сталкінг у Києві: поліція розслідує переслідування жінок
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
У Чехії помстилися генералу за бажання передати Україні винищувачі
