У внутрішньосезонному Кубку НБА були обрані дві останні команди, які потрапили до Фіналу чотирьох. Оклахома-Сіті Тандер впевнено перемогла Фінікс Санс з різницею в 49 очок, граючи навіть резервними гравцями. У другому матчі Сан-Антоніо також здобули перемогу над Лейкерс з рахунком 132:119. На наступних іграх зустрінуться Нью-Йорк Нікс з Орландо Меджик та Сан-Антоніо Сперс з Оклахомою-Сіті Тандер.
- Домашня
- Новини спорту
- Кубок НБА: Оклахома помстилася Фініксу
Опублікувати у
Новини спорту
Кубок НБА: Оклахома помстилася Фініксу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Зінченко припиняє співпрацю з Passion UA
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Дженна Ортега стала андроїдом у новому фільмі Тайки Вайтіті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Таліби затримали співробітників гуморганізації через надто короткі бороди
Опубліковано
admin
