У внутрішньосезонному Кубку НБА були обрані дві останні команди, які потрапили до Фіналу чотирьох. Оклахома-Сіті Тандер впевнено перемогла Фінікс Санс з різницею в 49 очок, граючи навіть резервними гравцями. У другому матчі Сан-Антоніо також здобули перемогу над Лейкерс з рахунком 132:119. На наступних іграх зустрінуться Нью-Йорк Нікс з Орландо Меджик та Сан-Антоніо Сперс з Оклахомою-Сіті Тандер.
- Домашня
- Новини спорту
- Кубок НБА: Оклахома помстилася Фініксу
Опублікувати у
Новини спорту
Кубок НБА: Оклахома помстилася Фініксу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
“Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Без категорії
Українці масово освоюють ШІ: як це допомагає заробляти
Опубліковано
admin
