У Національній хокейній лізі відбулися чотири поєдинки, один з них перейшов у стадію овертайму. Сіетл приймав Лос-Анджелес, і після трьох періодів гри команди так і не визначили переможця, але у додатковий час господарі забезпечили собі перемогу. Крім того, Детройт і Флорида також здобули перемоги на виїзді з рахунком 4:3. У інших матчах, Чикаго переміг Нью-Йорк Рейнджерс з рахунком 3:0, а Калгарі поступився Детройту з рахунком 3:4. Також, Юта поступилася Флориді з рахунком 3:4.
- Домашня
- Новини спорту
- НХЛ: Флорида перемагає, Сіетл вийшов із кризи
Опублікувати у
Новини спорту
НХЛ: Флорида перемагає, Сіетл вийшов із кризи
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
