У Міністерстві закордонних справ України заявили про загрозу ядерній безпеці внаслідок російських нападів на енергетичну інфраструктуру. Міністр Андрій Сибіга повідомив, що російські окупанти атакували підстанції, які живлять Хмельницьку та Рівненську атомні електростанції, з метою створення ризику для ядерної безпеки Європи. Він закликав до скликання засідання Ради керуючих МАГАТЕ для реагування на цю небезпеку. Україна також звернулася до міжнародної спільноти, включаючи Китай і Індію, із закликом вимагати від Росії припинити атаки на ядерні об’єкти. Наголосили на потенційній загрозі глобальної катастрофи та необхідності посилення міжнародного тиску на Росію для зупинення ядерного шантажу. Також було зазначено про атаки російських військ на енергетичну інфраструктуру, що призвели до зупинки теплоелектростанцій підприємства Центренерго.
- Домашня
- Новини України
- Атака РФ на підстанції АЕС: Україна вимагає терміново скликати Раду МАГАТЕ
Опублікувати у
Новини України
Атака РФ на підстанції АЕС: Україна вимагає терміново скликати Раду МАГАТЕ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни атакували Запоріжжя: є поранена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Блекаут і паливна криза: в Севастополі закрилася частина магазинів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Полтаві та Кременчуці прогриміли вибухи
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Блекаут і паливна криза: в Севастополі закрилася частина магазинів
Опубліковано
admin
Ферстаппен не бачить можливості досягти успіху цьогоріч у Формулі-1
