На Стерлітамакському нафтохімічному заводі у Росії стався вибух у цеху Н1, можливо, через уламки безпілотників. Місцеві жителі опублікували відео з місця події, але інформацію ще не підтвердили місцеві влади. Раніше в Башкортостані оголосили про безпілотну небезпеку, а Міноборони РФ повідомляло про збиття безпілотника над республікою. Це вже не перший випадок атак на завод, у листопаді його атакували дрони. Стерлітамакський нафтохімічний завод спеціалізується на виробництві каучуків, іонолу та авіаційного бензину. Україна за останні місяці уражала декілька об’єктів нафтовидобутку та нафтопереробки на території Росії.
- Домашня
- Новини світу
- В РФ стався вибух на заводі Росхіму – соцмережі
Опублікувати у
Новини світу
В РФ стався вибух на заводі Росхіму – соцмережі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані палає нафтобаза
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США вивели з-під санкцій низку росіян
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
Опубліковано
admin
Олена Зеленська взяла участь у третьому Форумі ментального здоров’я
