Росіяни в ніч на 29 жовтня завдали ударів по цивільній інфраструктурі Одеської області, унаслідок чого виникли пошкодження, частина споживачів залишилася без електропостачання. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
“Попри активну роботу ППО, зафіксовано пошкодження об’єктів енергетичної та транспортної інфраструктури. На жаль, є постраждалий, якому надано необхідну медичну допомогу”, – зазначив він.
За даними Кіпера, унаслідок ворожої атаки виникла пожежа. Рятувальники її оперативно ліквідували.
Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання. Об’єкти критичної інфраструктури працюють на генераторах.
- Домашня
- Новини України
- Війська РФ вдарили по енергетиці на Одещині, є постраждалий
Опублікувати у
Новини України
Війська РФ вдарили по енергетиці на Одещині, є постраждалий
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У США констатували небажання РФ закінчувати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Опубліковано
admin
В Нідерландах почались дострокові парламентські вибори
