У середу, 22 жовтня, команда Динамо U-19 зустрілася з шведською командою Броммапойкарна U-19 у другому раунді Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА. Після вилучення одного з гравців, Динамо змогло перемогти з рахунком 1:0. Гол на останній хвилині першого тайму забив Владислав Захарченко. Незважаючи на відсутність гравця, “біло-сині” добилися позитивного результату. Наступний матч відбудеться 5 листопада, а переможець зустрінеться з переможцем іншого протистояння.
- Домашня
- Новини спорту
- Київське Динамо перемогло шведів, незважаючи на вилучення
Опублікувати у
Новини спорту
Київське Динамо перемогло шведів, незважаючи на вилучення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
