У Києві затримали посадовця, який влаштовував схему отримання хабара за те, щоб зняти військовозобов’язаних з обліку та забезпечити їх бронювання. Він вимагав 26 тис. доларів за “бронювання” на три роки та 36 тис. доларів за повне “списання” з обліку. Під час отримання 36 тис. доларів його затримали у вересні 2025 року. Йому обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою. Також проводяться дії щодо притягнення до відповідальності інших осіб у цій схемі. Відповідно до закону, за цей злочин може бути накладено покарання у вигляді позбавлення волі на 8-12 років з конфіскацією майна. Крім того, у Закарпатті виявили готель для ухилянтів, а на Буковині затримали експосадовця, який проводив людей через кордон в Румунію за гроші.
- Домашня
- Новини Києва
- Держслужбовець у Києві попався на схемі “списання” за $36 тис
Опублікувати у
Новини Києва
Держслужбовець у Києві попався на схемі “списання” за $36 тис
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Інвестиції, дефіцит кадрів та нові виклики української економіки | Василь Фурман
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп сказав Зеленському бути “сміливішими” з РФ – ЗМІ
Опубліковано
admin
В Києві стався конфлікт між військовими ТЦК і цивільними
