Президент США Дональд Трамп і прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан провели телефонну розмову, під час якої Трамп обіцяв тиснути на угорський уряд для того, щоб вони припинили закуповувати російську нафту. Ця інформація була розголошена угорським міністром закордонних справ Петером Сійярто під час Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. Під час розмови Трамп і Орбан обговорили питання енергетичної безпеки, конфлікт між Росією та Україною, світову економіку та тарифи. Ця розмова відбулася в контексті зростаючого тиску на Угорщину з метою зменшення їхніх закупівель російської нафти, оскільки західні країни прагнуть зменшити доходи Росії від продажу нафти, яка фінансує війну на сході України.
- Домашня
- Новини світу
- Трамп та Орбан поговорили про енергоресурси РФ
Опублікувати у
Новини світу
Трамп та Орбан поговорили про енергоресурси РФ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані палає нафтобаза
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США вивели з-під санкцій низку росіян
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі
Опубліковано
admin
300 потерпілих: українські та казахські поліцейські ліквідували міжнародний шахрайський кол-центр
