У мешканця одного з багатоповерхових будинків у Тернополі виявили несправний бачок унітазу, з якого безперервно стікав потік води. Це призвело до того, що він мав заплатити понад 173 тисячі гривень за 4700 кубометрів води. Працівники Тернопільводоканалу не змогли ввійти в квартиру мешканця, тому вони використали спеціальну систему для зупинки води в каналізації і підтвердили витік. Після тривалих зусиль вони все ж таки змогли увійти в квартиру і виявили, що вода безперервно тікала в унітаз. Мешканцю доведеться сплатити велику суму за використану воду, яка витікала з бачка.
- Домашня
- Новини України
- Тернополянину доведеться через несправний унітаз сплатити 173 тис. гривень
Опублікувати у
Новини України
Тернополянину доведеться через несправний унітаз сплатити 173 тис. гривень
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни атакували Запоріжжя, є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Уражено два судна та засоби ППО в Керчі – СБУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
До Києва прибула міністр юстиції Німеччини
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту 25.06.2026
Опубліковано
admin
Генштаб заявив про активні бої на двох напрямках
