За останній тиждень у Києві помітно зменшилася кількість випадків захворювання на COVID-19 – на 18%. Цю інформацію оприлюднив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб. За цей період захворіло 1080 осіб, що на 235 менше, ніж тижнем раніше. Найбільше випадків зафіксовано серед людей віком від 30 до 64 років. Також спостерігається зменшення кількості госпіталізацій – лише 89 осіб потрапили до лікарні, порівняно з 271 на попередньому тижні. У реанімації перебувало 7 дорослих пацієнтів. Незважаючи на ці позитивні тенденції, варто враховувати поширення нового штаму Stratus (XFG) з липня. Медики наголошують, що вакцинація залишається найефективнішим засобом захисту від COVID-19.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві зменшилася кількість хворих на COVID-19
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві зменшилася кількість хворих на COVID-19
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Більше від автора
Золотий м’яч-2025: онлайн-трансляція церемонії нагородження
