Собор Паризької Богоматері відкрив свої вежі для туристів після пожежі, що сталася у 2019 році. Екскурсії почалися в суботу, 20 вересня, після візиту президента Франції до собору. Емманюель Макрон висловив подяку понад 2000 майстрам і ремісникам, які працювали над реставрацією. Ця подія приурочена до Днів європейської спадщини у Франції. Нагадаю, що під час пожежі в соборі обвалилися дах, шпиль, колони і годинник, але вдалося врятувати Терновий вінець та твори мистецтва. На відновлення Нотр-Даму було зібрано мільярд євро.
- Домашня
- Новини світу
- Вежі Нотр-Даму відкрили вперше після пожежі
Опублікувати у
Новини світу
Вежі Нотр-Даму відкрили вперше після пожежі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Масована атака дронів на Сумщину: постраждали 10 людей
Опубліковано
admin
