На окупованій Луганщині близько 250 тисяч людей стали без водопостачання через аварію на магістральному водоводі. Російські окупанти протягом останніх місяців припиняли подачу води до деяких міст, пояснюючи це ремонтом водогінної системи. Зараз питна вода в Алчевську, Кадіївці, Брянці та сусідніх населених пунктах відсутня. За словами начальника Луганської обласної військової адміністрації, ця ситуація зробила воду недоступною для 250 тисяч місцевих мешканців. У “ДНР” також виникли проблеми з водопостачанням: у деяких населених пунктах подають воду лише раз на три дні, а в інших – лише частково.
- Домашня
- Новини України
- Близько 250 тисяч осіб на ТОТ Луганщини залишилися без води
Опублікувати у
Новини України
Близько 250 тисяч осіб на ТОТ Луганщини залишилися без води
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оцінив ситуацію на фронті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Крим масовано атакували дрони, спалахнули пожежі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
У Йолки, яка виїхала в РФ, знайшли майно в Україні
Опубліковано
admin
Росія повторно обстріляла патрульних і медиків на Чернігівщині
