Українські тенісистки Марта Костюк і Людмила Кіченок поступилися італійському дуету Сарі Еррані та Жасмін Паоліні на турнірі Кубок Біллі Джин Кінг у Шеньчжень, Китай. Українки програли у двох сетах з рахунком 6:2, 6:3. Попри вдалу гру у другому сеті, дівчатам не вдалося здобути перемогу. Це означає, що українська збірна вибула з турніру, оскільки програла два з трьох матчів проти Італії. Паоліні виявилася найкращою у цих поєдинках, перемігши як у одиночній грі, так і у парній разом з Еррані.
- Домашня
- Новини України
- Парний матч на Кубку Біллі Джин Кінг українки так само програли
Опублікувати у
Новини України
Парний матч на Кубку Біллі Джин Кінг українки так само програли
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
“Запальна” ніч у Криму: СБС уразили понад 60 цілей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на удар РФ по Кривому Рогу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сибіга зустрівся з генсеком ОЕСР у Києві
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Дженна Ортега стала андроїдом у новому фільмі Тайки Вайтіті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Таліби затримали співробітників гуморганізації через надто короткі бороди
Опубліковано
admin
В Афганістані заборонили вчитися за написаними жінками книгами
