Українські тенісистки Марта Костюк і Людмила Кіченок поступилися італійському дуету Сарі Еррані та Жасмін Паоліні на турнірі Кубок Біллі Джин Кінг у Шеньчжень, Китай. Українки програли у двох сетах з рахунком 6:2, 6:3. Попри вдалу гру у другому сеті, дівчатам не вдалося здобути перемогу. Це означає, що українська збірна вибула з турніру, оскільки програла два з трьох матчів проти Італії. Паоліні виявилася найкращою у цих поєдинках, перемігши як у одиночній грі, так і у парній разом з Еррані.
- Домашня
- Новини України
- Парний матч на Кубку Біллі Джин Кінг українки так само програли
Опублікувати у
Новини України
Парний матч на Кубку Біллі Джин Кінг українки так само програли
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито нові схеми у справі про постачання неякісних мін для ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Кривий Ріг під ракетним ударом, є жертви
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Помер продюсер, який відкрив світові Вітні Г’юстон
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Манчестер Сіті компенсує Челсі перехід наступника Гвардіоли
Опубліковано
admin
В Афганістані заборонили вчитися за написаними жінками книгами
