У Києві на станції Київ-Волинський 13-річний хлопець впав із товарного поїзда під час руху і відірвав ногу. За попередньою інформацією, хлопець перебував між вагонами поїзда, не втримався і впав на колію. Йому довелося ампутувати ліву ногу нижче коліна. Постраждалого доставлено до лікарні. Наразі проводиться розслідування всіх обставин цієї події.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві підліток впав із товарного поїзда: йому відірвало ногу
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві підліток впав із товарного поїзда: йому відірвало ногу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
СБ надав $88 млн на підтримку бізнесу в Україні
