Китайський автовиробник XPeng почав складати свої електромобілі в Європі на заводі Magna Steyr у Граці, Австрія. У третьому кварталі 2025 року відбувся запуск першого проекту локального виробництва, під час якого вже випущено перші моделі G6 та G9. Це дозволяє компанії уникнути тарифів Єврокомісії на китайські електромобілі, що імпортуються. Виробництво на місці також відкриває нові можливості для заводу Magna після завершення виробництва інших моделей. Наразі електромобілі складаються у форматі SKD, але XPeng планує розширити виробництво інших моделей у Європі. Эксперти припускають, що наступним кандидатом на складання в Австрії може стати седан P7. XPeng розглядає локалізацію виробництва як ключ до посилення позицій на європейському ринку електромобілів.
- Домашня
- Авто новини
- Китайська XPeng розпочала виробництво електрокарів у Європі
Опублікувати у
Авто новини
Китайська XPeng розпочала виробництво електрокарів у Європі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Авто новини
Volkswagen закриє чотири заводи і звільнить 100 000 людей – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Сучасний, могутній, зручний:в Україну прибуває новий Toyota Hilux
Опубліковано
admin
