Український автопарк у серпні збагатився на 259 автобусів, що на 61% більше, ніж у той же період минулого року. Нова техніка складала 61% від загальної кількості. Найбільше нових автобусів у серпні зареєстрували марок ATAMAN – 46, ZAZ – 31 та FORD – 23. Серед вживаних автобусів найбільше було MERCEDES-BENZ – 33, VOLKSWAGEN – 14 та VDL – 12. Загалом з початку року український автобусний парк поповнився на 1655 одиниць, що на 42% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Відзначається, що з них 801 були новими (+24%), а 854 – вживаними (+64%).
- Домашня
- Авто новини
- В Україні стрімко зріс попит на автобуси
Опублікувати у
Авто новини
В Україні стрімко зріс попит на автобуси
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Авто новини
У Китаї дебютував новий Jaguar Freelander
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Швеція закликала ЄС не схвалювати автопілот Tesla FSD
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Skoda розкрила інтер’єр нового електрокросовера Peaq перед прем’єрою
Опубліковано
admin
Більше від автора
Нова “бавовна” в Севастополі: удар по комунікаціях окупантів | Дмитро Плетенчук
