Угорщина уклала десятирічну угоду з британською компанією Shell на постачання газу. Це сталося через потребу країни у диверсифікації джерел постачання газу та зменшення залежності від російських поставок. Угода передбачає постачання 2 мільярдів кубометрів газу протягом 10 років, починаючи з 2026 року через газопроводи Чехії та Німеччини. Крім того, Угорщина планує подвоїти атомні потужності за рахунок введення двох нових реакторів, що дозволить країні самостійно забезпечувати 70% своїх потреб у електроенергії. Такі кроки виконуються в контексті планів ЄС повністю припинити імпорт газу з Росії до кінця 2027 року.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Угорщина підписала газову угоду з Shell на 10 років
Опублікувати у
Новини бізнесу
Угорщина підписала газову угоду з Shell на 10 років
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Порт Чорноморськ заробив за рік 229,5 млн грн попри війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Курс долара стабілізувався, євро падає
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
“Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Без категорії
Українці масово освоюють ШІ: як це допомагає заробляти
Опубліковано
admin
Обстріли мостів і доріг: чи готова Україна до нової хвилі ударів рф | Оксана Савчук
