Армія оборони Ізраїлю (ЦАГАЛ) встановила контроль над 40% території міста Газа. Про це заявив речник ізраїльської армії бригадний генерал Еффі Дефрін під час прес-конференції, повідомляє Reuters.
За його словами, операція буде продовжуватися і посилюватися найближчими днями. Місія закінчиться тільки тоді, коли будуть повернуті усі ізраїльські заручники й закінчиться правління ХАМАСу.
Начальник штабу армії Еяль Замір повідомив кабінету міністрів, що без “плану дій на наступний день” їм доведеться запровадити військове правління в Газі.
Ультраправі члени уряду прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу наполягають на тому, щоб Ізраїль ввів військове правління в Газі і створив там поселення, що сам прем’єр поки що виключає.
- Домашня
- Новини світу
- Ізраїль заявив, що контролює 40% міста Газа
Опублікувати у
Новини світу
Ізраїль заявив, що контролює 40% міста Газа
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Винні націоналісти: Навроцький відповів Зеленському
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Табору не буде: у Криму “влада” скасувала літній відпочинок дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Венс заявив про готовність Ірану прийняти інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
ДБР викрило схему: 80 тисяч за невідправку на фронт | Тетяна Сапьян
Опубліковано
admin
Аргентина, Бразилія, Уругвай і Колумбія перемогли з однаковим результатом
