Головний тренер київського Динамо, Олександр Шовковський, прокоментував результат першого матчу з Пафосом. Він сказав, що незважаючи на поразку, команда має ще всі шанси на вихід до наступного раунду. Шовковський відзначив, що їхні моменти для забиття голів не були реалізовані, і через помилки в обороні пропустили контратаку суперника. Він закликав команду краще використовувати свої шанси, замість скарг на рішення арбітрів, і підкреслив, що результат матчу залежить від пропущених і забитих мʼячів. Шовковський підкреслив, що для прогресу в турнірі їм потрібно уникати подібних помилок у майстерності як у обороні, так і в атакі.
- Домашня
- Новини спорту
- Шовковський прокоментував поразку від Пафоса
Опублікувати у
Новини спорту
Шовковський прокоментував поразку від Пафоса
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
Опубліковано
admin
