Увечері в суботу, 26 липня, протести біля театру імені Івана Франка неподалік Офісу Президента тривали. За даними Укрінформу, цього разу на мітингу проти закону, що ліквідовує незалежність НАБУ та САП, було близько двохсот людей.
Зазначається, що цього разу активісти вирішили провести публічну дискуссію “Хто такі ці ваші НАБУ, САП і БЕБ?”.
“Ми вирішили сьогодні провести публічну дискусію, для того, щоб краще зрозуміти тематику діяльності антикорупційних інституцій, пояснити людям детальніше, що таке НАБУ, САП, як вони працюють і чому важливо вони були незалежними”, – зазначають організатори.
Серед учасників протесту помітили й народну депутатку Марʼяну Безуглу, яка була однією із 263 парламентарів, що підтримали закон.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві мітингувальники вп’яте вийшли на протести
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві мітингувальники вп’яте вийшли на протести
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
У грі за Слован проти Пряшіва Кухаревич виділяється грою із забитим м’ячем
