Кадри з протестів прорвалися в ефір під час трансляції іранського державного телебачення. Про це заявив на своєму Telegram-канал ізраїльський журналіст Аміхай Штейн.
Супутниковий сигнал іранської телерадіокомпанії був перерваний і глядачам замість офіційної програми показали відеофрагменти з вуличних акцій.
“Встань! Це твоя мить. Виходь на вулиці. Візьміть під контроль своє майбутнє”, – йшлося в заклику на екранах іранського телебачення.
Іранська влада офіційно визнала, що в телевізійному ефірі були перешкоди, та не повідомила, хто стоїть за втручанням.
Ізраїль офіційно не бере на себе відповідальність за цей випадок.
- Домашня
- Новини світу
- Державне телебачення Ірану перервали закликами до протестів
Опублікувати у
Новини світу
Державне телебачення Ірану перервали закликами до протестів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Лукашенко поїхав в турне країнами Азії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Японії і Пакистані сталися сильні землетруси
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
🔴LIVE | КРОСОВИЙ БІАТЛОН | НАГОРОДЖЕННЯ | 7-9 КЛАСИ | КИЇВ | ШКІЛЬНІ ЛІГИ | СЕЗОН 2025/2026
Опубліковано
admin
Френк Воррен: Квитки беруть, до бою п’ять тижнів, а квитків майже немає
