Дружина українського боксера Олександра Усика, Катерина Усик, висловила своє обурення щодо нічного обстрілу Києва, у якому загинули 15 людей і більше 100 отримали поранення. Вона висловила свою ненависть до Росії як агресора і висловила співчуття до всіх, хто постраждав у результаті цих подій. Катерина написала в Instagram, що ненавидить Росію за все, що вона робить з Україною, і висловила співчуття родинам та друзям загиблих.
- Домашня
- Новини спорту
- Дружина Усика висловилася щодо обстрілу Києва
Опублікувати у
Новини спорту
Дружина Усика висловилася щодо обстрілу Києва
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по промислових об’єктах на Полтавщині, є знеструмлення
Опубліковано
admin
Підтвердилася смерть хлопця, якого чекали батьки
