Українська кіберспортивна організація Natus Vincere оголосила про своє велике повернення. Вони уклали довгострокову угоду з музичним сервісом Napster, який належить компанії Rogue, для участі у змаганнях з VALORANT та League of Legends. Після восьми років NaVi вирішили повернутися до LoL і отримали слот у League of Legends EMEA Championship (LEC). Вже у серпні українська команда виступатиме на головному європейському турнірі з метою потрапити на MSI та Worlds. Євген Золотарєв, керівник NaVi, висловив радість з можливості бути частиною LEC та заявив, що їхня мета – конкурувати та стати серйозним претендентом на перемогу.
- Домашня
- Новини спорту
- NaVi оголосили про повернення в найбільшу кіберспортивну дисципліну світу
Опублікувати у
Новини спорту
NaVi оголосили про повернення в найбільшу кіберспортивну дисципліну світу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Реала влучно підколов Барселону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 15-го дня
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 4: «Партнерство заради безпеки: синергія війська та цивільної освіти»
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 2: «Два роки реформи: що змінилося і хто за цим стоїть?»
Опубліковано
admin
У Чернівцях сталася масштабна сутичка між вірянами УПЦ МП та ПЦУ
