Міністерство закордонних справ організувало візит понад 60 іноземних дипломатів до місця ракетного удару, який російські війська здійснили по житловому будинку в Києві. Дипломати змогли особисто побачити наслідки цього терористичного акту. Представники дипломатичних місій були супроводжені заступником міністра Сергієм Кислицею. До руїн прибули представники понад 60 дипломатичних місій, які працюють в Україні. МЗС висловило вдячність дипломатичному корпусу за підтримку України. Станом на 16:00 підтверджено загибель десяти осіб внаслідок атаки, а пошуково-рятувальна операція триває. У візиті взяли участь представники багатьох країн та міжнародних організацій.
- Домашня
- Новини України
- Іноземні дипломати оглянули місце удару РФ у Києві
Опублікувати у
Новини України
Іноземні дипломати оглянули місце удару РФ у Києві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трагедія на Дністрі: з річки дістали тіла дорослого та двох дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Командира полку Скеля відсторонили від посади
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Вийшов трейлер нового мультфільму про баранчика Шона
Опубліковано
admin
Українська тенісистка відмовилася від участі у Вімблдоні
