Сьогодні в Україні збільшився рівень енергоспоживання через хмарну погоду з опадами у західних та північно-західних областях. Це призвело до меншої ефективності сонячних електростанцій і збільшення споживання енергії з мережі. Громадянам рекомендували зменшити використання потужних електроприладів у ранковий час. Також тривають роботи з відновлення енергосистеми після ракетно-дронових атак. Нагадають, що вчора через негоду були відключення електроенергії в деяких областях України.
- Домашня
- Новини України
- В Україні почало зростати енергопоживання
Опублікувати у
Новини України
В Україні почало зростати енергопоживання
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський привітав спецпризначенців СБУ з професійним святом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Відключення світла поширились на вісім областей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині ексдиректора держпідприємства підозрюють у мільйонних збитка
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
