У Києві були припинені дії трьох лабораторій з виробництва амфетаміну, після того як правоохоронці затримали дев’ять осіб. Двоє киян організували наркобізнес, облаштовуючи лабораторії у квартирах для виробництва амфетаміну та таблеток LSD. Чоловіки купували обладнання та речовини через інтернет, а потім самі виготовляли наркотики. Ще сім осіб були залучені до цієї діяльності, їм передавали наркотики для продажу. В результаті обшуків вилучили 3,5 кг наркотичних речовин, таблетки, гриби та обладнання. Фігурантам повідомили про підозру за статтею про незаконне виробництво та збут наркотиків. В інших містах також були розкриті випадки торгівлі наркотиками.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві ліквідували три лабораторії з виготовлення амфетаміну
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ліквідували три лабораторії з виготовлення амфетаміну
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Удар РФ по Києву: горять склади, є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Блекаут і паливна криза: в Севастополі закрилася частина магазинів
Опубліковано
admin
В Японії стався вибух біля бази США, є поранені
