У столиці Естонії, Таллінні, проходить чемпіонат Європи з художньої гімнастики, де перемогла 17-річна українська гімнастка Таїсія Онуфрійчук. Вона виборола золото у особистому багатоборстві, посіла третє місце у вправі з обручем і друге у вправі з м’ячем і булавами. У загальній сумі балів вона випередила болгарську гімнастку Стіліану Ніколову. У топ-3 особистого багатоборства також увійшли гімнастки з Німеччини та Болгарії. Ще одна українка, Поліна Каріка, посіла десяте місце. Завтра відбудуться індивідуальні змагання, а Онуфрійчук виступить у всіх чотирьох фіналах, а Каріка виступить у фіналі з вправами з булавами. Також варто відзначити, що українська команда здобула дві золоті медалі в юнацькій групі.
- Домашня
- Новини спорту
- Онофрійчук є першою в цьому столітті українкою з титулом у багатоборстві
Опублікувати у
Новини спорту
Онофрійчук є першою в цьому столітті українкою з титулом у багатоборстві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Алжир дотиснув Йорданію наприкінці матчу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
У Йолки, яка виїхала в РФ, знайшли майно в Україні
Опубліковано
admin
