Боєць напівсередньої ваги Тарас Шелестюк (19-0-1, 13 KO) поділився своїми планами щодо повернення на ринг.
Як відомо, свій останній поєдинок він провів ще в березні 2022 року проти Габріеля Маестре, і цей бій завершився нічиєю.
“Я обираю кілька дат для бою – дві в кінці червня і дві на початку липня. Поїхали”, – зазначив українець.
Слід зазначити, що 39-річний Шелестюк мав намір вийти на ринг у травні цього року, але цей бій було скасовано.
- Домашня
- Новини спорту
- Поїхали: Шелестюк повідомив, коли знову вийде на ринг
Опублікувати у
Новини спорту
Поїхали: Шелестюк повідомив, коли знову вийде на ринг
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Названо двох французів, яких може продати Реал
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Стало відомо, де Лунін гратиме у наступному сезоні
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Солдат КНДР втік до Південної Кореї, подолавши найбільш небезпечний кордон
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Прокляття з Нідерландів розкрило давньоєгипетський ритуал із демонами
Опубліковано
admin
Збірна України братиме участь у Євро U-21: повний склад команди
