У Подільському районі Києва на громадянина США, який приїхав в Україну для зйомки документального фільму про війну, впав балкон. Чоловік постраждав, отримавши травми. Представник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко вважає, що цей інцидент є результатом бездіяльності у питанні безпеки будинків. Він обіцяв надати допомогу потерпілому та вжити заходів щодо перевірки безпеки інших будівель у районі. Також зазначено, що раніше у Львові сталася подібна трагедія, де загинув чоловік, який впав разом із балконом з четвертого поверху.
- Домашня
- Новини Києва
- У Києві на американця впав балкон – КМВА
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві на американця впав балкон – КМВА
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Фестиваль циркового мистецтва об’єднав дітей з усієї України
Опубліковано
admin
Павар: У фіналі ЛЧ Інтер вимагатиме жертв від ПСЖ, пробиваючи собі дорогу
