Колишня посол США в Україні Бріджит Брінк вирішила залишити свою посаду через рішення адміністрації президента Трампа щодо зовнішньої політики. Вона вважає, що українська робота була найважчою у її житті. Брінк зазначила, що не могла підтримувати політику тиску на Україну, а не на Росію, і вирішила відступити. Вона наголосила на важливості демократії та протистоянні автократам для забезпечення майбутнього країни. Брінк закликала до американського лідерства в світі для забезпечення безпеки, захищеності та процвітання.
- Домашня
- Новини світу
- Брінк визнала, що вирішила звільнитись через Трампа
Опублікувати у
Новини світу
Брінк визнала, що вирішила звільнитись через Трампа
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
