Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські цивільні громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно затримали російські окупанти. Омбудсмен з прав людини повідомив, що це стало можливим завдяки гуманітарній роботі з російською колегою. Деякі з громадян були заарештовані лише через їх зв’язок з українською армією. Одна з осіб, яку звільнили, була добровольцем у Маріуполі, разом з якою була затримана і відома бойовиця.

Більше від автора

Челсі націлився на захисника збірної Франції

Вітальне слово АНІЦИ ДЖАМІЧ з нагоди Дня Конституції України

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу