Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

Після нічийного результату з Іраном, збірна Єгипту змогла вийти у 1/16 фіналу чемпіонату. Однак перед матчем з Австралією виявилося, що три важливих гравці команди “фараонів” можуть бути відсутні на полі. Мохамед Салах відчув дискомфорт у стегні під час гри і був замінений. Додатково, два захисники, Махмуд Сабер і Мохамед Абдельмонем, також отримали травми. Єгипетська футбольна асоціація повідомила, що всі троє гравців будуть пройти медичне обстеження для визначення термінів відновлення. У той час, коли Єгипет може втратити своїх ключових гравців, збірна Бельгії продовжує підбивати нові рекорди на цьому чемпіонаті.

Більше від автора

На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу