У ніч на 26 червня Москва знову зазнала атаки невідомих дронів. Безпілотники збивали як в області, так і над столицею РФ. Про це повідомив мер Москви Сергій Собянін у Telegram.
Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді він прозвітував, що ППО нібито збили 10 дронів, які летіли на місто.
Після цього Собянін продовжував писати посади, де вказував про ліквідацію безпілотників. Причому деякі пости були без уточнення, що дрони “летіли на Москву”. Це своє чергу означає, що безпілотники збивали вже над столицею РФ.
Станом на 03:39 виходячи зі слова Собяніна, російська ППО збила нібито вже 30 безпілотних літальних апаратів. Чи є якісь наслідки, поки що невідомо.
- Домашня
- Новини України
- У Москві жаліються на атаку дронів
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Харкові чоловік із ножем напав на працівників ТЦК, є загиблий
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Балістика і дрони: як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав найактивніший напрямок фронту
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Засідання комісії з відбору культурно-мистецьких проєктів “Тисячовесна” : “Сучасна музика”_3
Опубліковано
admin
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
