Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець «Київзеленбуду» та власник компанії з озеленення територій. На початку 2024 вони налагодили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію та благоустрій місць громадського відпочинку у столиці.
Опублікувати у
Відео
Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Відео
Парламентський день 25.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції: кадри історії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🗓️ 25.06.2026🌙 Вечірні новини🔴 1583-ий день війни
Опубліковано
admin
Більше від автора
FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у Красноторці: поранено водія
