На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років це підприємство забезпечувало водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Хоча підприємство отримувало плату від споживачів, воно не сплачувало обов’язкові внески за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті цієї діяльності було незаконно видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод. Згідно з експертною оцінкою, збитки для держави становлять понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
- Домашня
- Новини України
- Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
❓ Як МВС супроводжує перші кроки звільнених з полону на шляху до відновлення
Опубліковано
admin
Україна отримала партію літаків від Чехії
