Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років це підприємство забезпечувало водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Хоча підприємство отримувало плату від споживачів, воно не сплачувало обов’язкові внески за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті цієї діяльності було незаконно видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод. Згідно з експертною оцінкою, збитки для держави становлять понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Більше від автора

Україна отримала партію літаків від Чехії

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу