У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково припинено подачу електроенергії через аварійні відключення, які були викликані за командою Укренерго. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців бути обережними з використанням електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Інформація про відключення була розміщена на сайті компанії, але не було уточнено, що вони обмежені лише до лівого берега, тому можливі знеструмлення й на правому березі. Поки що не розголошено причини відключень в столиці.

Більше від автора

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу