Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Сьогодні вранці війська Російської Федерації влаштували атаку на лікарню у Херсоні з безпілотника. П’ятеро співробітників медичного закладу постраждали від цього удару. Їм нанесли мінно-вибухові травми. Крім цього, до лікарні була доставлена жінка, яка отримала травми внаслідок атаки російського “шахеда” у місті. За даними офіційних джерел, у 62-річної жінки контузія, вибухові та закрита черепно-мозкова травми середнього ступеня тяжкості.

Більше від автора

Панель 4: «Партнерство заради безпеки: синергія війська та цивільної освіти»

Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу