В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила масштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали лічильники так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємствам та організаціям, зокрема промисловим, значно заощаджувати гроші за рахунок зменшення вартості спожитого. Головний організатор злочинної групи координував дії з Львівщини, маючи мінілабораторію у власній машині. Інші спільники діяли у п’яти областях та в Києві. Кожен регіон мав свого “майстра”, який обслуговував лічильники клієнтів. Вартість підробки одного лічильника становила близько 2400 доларів. Злочинну діяльність спричинила фінансові збитки операторам електромереж та газових мереж. Поліція затримала одного зі зловмисників, який отримав хабар у розмірі 5 тисяч доларів. Учасникам змови загрожує до 15 років ув’язнення. Слідство триває, інші учасники будуть притягнуті до відповідальності.

Більше від автора

Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко

Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу